Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Ulanicy

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Utworzono dnia 08.12.2023
“W życiu człowieka ważne są trzy rzeczy. Pierwszą z nich jest bycie życzliwym. Drugą jest bycie życzliwym. A trzecią jest bycie życzliwym.”
Henry James
21 listopada celebrowaliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień ♥️???? Życzliwość jest cechą, która często traktowana jest po macoszemu, nie doceniamy jej mocy. Okazuje się, że nawet najmniejszy jej przejaw może skruszyć czyjeś zatwardziałe serce, wyciągnąć kogoś z dołka, sprawić, że ktoś poczuje się ważny i potrzebny. Gesty i słowa, które płyną z dobrego serca mają niezwykłą moc.
Dlatego też w naszej szkole powstała „SKRZYNKA ŻYCZLIWOŚCI” ???????????? Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mieli do dyspozycji serduszka i długopisy. To tylko tyle, a jednocześnie aż tyle. Zadanie było proste- napisać coś miłego do konkretnej osoby. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania- serduszka były rozchwytywane i nieustannie ich brakowało. Ciepłe słowa zapisane na kartkach wywołały mnóstwo uśmiechu, a co istotne nie było takiej osoby, która nie otrzymałaby żadnego serduszka.
Mamy szczerą nadzieję, że Dzień Życzliwości będzie trwał cały rok ????????????

 

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Zaprzyjaźnione Strony

Gmina Dynów

Miasto Dynów

Podziękowania