Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Ulanicy

Edukacja Dietetyczna

Utworzono dnia 26.03.2023
24 marca naszą szkołę odwiedziły Panie z cateringu dietetycznego SamoZdrowe.pl Edukacja dietetyczna jest niezwykle ważna. Warto pokazywać dzieciom zdrowsze, a przy tym równie smaczne alternatywy. Panie przez cały czas trwania warsztatów rozmawiały z dziećmi i podkreślały jak ważna jest dobrze zbilansowana dieta ????????????????????????
Pierwsza grupa, czyli przedszkolaki i uczniowie klasy pierwszej i drugiej przygotowali zdrowe i kolorowe gofry ????????????Dzieci miały do dyspozycji mnóstwo owoców i zdrowych dodatków, dzięki czemu każdy mógł skomponować swojego indywidualnego gofra. Zwieńczeniem warsztatów było rozdanie dyplomów dla uczestników.
Starsi uczniowie natomiast stworzyli pełnoziarniste, kolorowe tortille wypełnione po brzegi zdrowymi składnikami. A po tortillach przyszedł czas na „kulki mocy”, które stanowiły idealny i pełnowartościowy deser ????????️????
Zdjęcia idealnie ukazują jakie uczucia towarzyszyły naszym uczniom- z jednej strony skupienie na wykonywanym zadaniu, a z drugiej ogromna radość ????
Jeszcze raz dziękujemy Paniom z cateringu „Samo zdrowe”. Jesteśmy przekonani, że ta wyjątkowa lekcja pozostanie w głowach naszych uczniów na długo i będą świadomie wybierać to, co najlepsze dla ich zdrowia ????????????


 

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Zaprzyjaźnione Strony

Gmina Dynów

Miasto Dynów

Podziękowania