Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Ulanicy

Ubieramy Choinkę

Utworzono dnia 28.01.2024
Czas świąteczny kojarzy się wszystkim z ubieraniem choinki. ????????Tego rytuału nie mogło zabraknąć w naszej szkole. Jak co roku, zebraliśmy się w grudniowy poranek, aby móc wspólnie przystroić nasz kilkumetrowy świerk . Po kilku godzinach nasze drzewo zabłysło mnóstwem kolorowych lampek, zawisły piękne czerwone kokardy i różnokolorowe bombki.???????????????? Podczas ubierania choinki panowała iście świąteczna atmosfera, którą dopełniała muzyka. Dla wszystkich ochotników strojących drzewko, nie mogło zabraknąć kiełbasek z grilla i ciepłej herbaty. ???????? Zimowa ⛄️❄️aura sprawiła, że wszystko smakowało jeszcze lepiej.
Całe przedsięwzięcie nie odniosłoby sukcesu, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób.
Serdeczne podziękowania składam dla RK Serwis Pana Ryszarda Kantora, który bezpłatnie wsparł nasze prace na wysokościach swoim niezawodnym podnośnikiem koszowym, a dodatkowo zapewnił chętnym atrakcję w postaci podziwiania Ulanicy z lotu ptaka. ????????????
Podziękowania składam również nauczycielom, rodzicom i wszystkim przyjaciołom szkoły, którzy pomogli w ubieraniu naszego drzewka.
????❤️????❤️????❤️

 

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Zaprzyjaźnione Strony

Gmina Dynów

Miasto Dynów

Podziękowania