Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Ulanicy

Wigilia Szkolna

Utworzono dnia 28.01.2024
21 grudnia w naszej szkole odbyła się wigilia szkolna ????????️
W miłej atmosferze przy dźwiękach kolęd, weszliśmy w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia ✨✨
Na samym początku uczniowie zaprezentowali montaż muzyczno-słowny o tematyce świątecznej. Najmłodsi wykonali wzruszający taniec aniołków, natomiast pasterze zachwycili nas tańcem z góralskimi akcentami.
W tym dniu nasza szkolna brać powiększyła się, a to dzięki dostojnym gościom. Swoją obecnością zaszczycili nas: Prezes Fundacji Akademia Umiejętności w Lublinie Pan Marek Czernecki wraz z Panią Kadrową Adrianną Przystupą, Wójt Gminy Dynów Pan Wojciech Piech, Radna Gminy Dynów Pani Lucyna Tworzydło oraz Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Pani Agnieszka Karnas.
Goście w swoich przemówieniach wyrazili zachwyt, nie szczędzili podziękowań uczniom i nauczycielom za piękną ucztę dla duszy. Złożyli równie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele zostali obdarowani nie tylko oklaskami, ale słodkimi prezentami i stroikami.
Wigilia to czas kiedy wszyscy chcą być razem. Jest to czas wspólnego kolędowania, składania sobie życzeń, łamania się opłatkiem, obdarowywania prezentami.
Kultywowanie tej tradycji jest bardzo ważne dla nas i naszych najmłodszych, aby w przyszłości mogli kontynuować zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.
Serdeczne podziękowania składam wszystkim rodzicom, którzy jak co roku nie zawiedli i przygotowali tradycyjne polskie wigilijne potrawy, które smakowały wybornie ????????
Podziękowania składam również naszym gościom: Panu Markowi Czerneckiemu, Wojciechowi Piechowi, Pani Adrannie Przystupie, Lucynie Tworzydło i Agnieszce Karnas za zaangażowanie, trud i owocną współpracę, dzięki której nasza placówka sprawnie funkcjonuje.
Chylę czoła moim nauczycielom i uczniom , którzy przygotowali salę, szkołę, wykonali dekoracje i przygotowali montaż muzyczno-słowny na naszą wyjątkową uroczystość.
Na koniec pragnę przytoczyć słowa Sylwii Trojanowskiej pamiętajmy jednak, że ,,Święta to nie stół i ozdoby, a ludzie z ich uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami. Ludzie są w święta najważniejsi”
Dyrektor Szkoły
Robert Hrycko

 

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Zaprzyjaźnione Strony

Gmina Dynów

Miasto Dynów

Podziękowania